O nas

Jesteśmy kobietami, mamami, siostrami. Jedna z nas to umysł ścisły, absolwentka SGH. Druga to artystyczna dusza, typowa marzycielka po studiach złotniczych. Jesteśmy zupełnie różne, ale dopełniamy się i trzymamy razem, szczególnie od kiedy oprócz przyjaźni i więzów krwi, połączyło nas macierzyństwo (każda z nas ma dwójkę dzieci :)).

BÉBÉ Concept jest efektem naszego marzenia o stworzeniu miejsca, gdzie inne kobiety znajdą nie tylko wyjątkowe i wyselekcjonowane produkty dla siebie oraz swoich bliskich, ale także wsparcie i odpowiedzi na wiele pytań dotyczących zarówno rodzicielstwa, jak i pielęgnacji - bez presji i ocen. 

Asortyment, który wybieramy do BÉBÉ jest precyzyjnie wyselekcjonowany i oparty na naszych prywatnych doświadczeniach. Dokładamy wszelkich starań aby z morza opcji i ofert wybrać tylko to, co faktycznie możemy szczerze polecić.

Wszystko co u nas znajdziecie, to produkty najwyższej jakości, naturalne i certyfikowane, wytwarzane w duchu zrównoważonej produkcji, łączące w sobie funkcjonalność i piękno. Są to rzeczy, które z pewnością posłużą dłużej niż jeden sezon, a także z powodzeniem znajdą „drugie życie” u następnych właścicieli lub kolejnych pokoleń. 

Cieszymy się, że do nas trafiliście! Zapraszamy do świata BÉBÉ.

Marta & Olga

Serdecznie zapraszamy do przeczytania wywiadów jakich udzieliłyśmy:

BÉBÉ Concept - dla dzieci, dla mam, dla każdego

Dwie siostry, dwie matki, dwa żywioły

BÉBÉ Concept

Wyprawka Jerzyka - syna Olgi

Marta Urbańska - kobieta Anniel

Mama poleca - zakupy z Martą Urbańską