Ekologiczne podejście

Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania w możliwie jak najmniejszym stopniu wpływały negatywnie na środowisko. Stawiamy na wdrażanie rozwiązań, które minimalizują generowanie odpadów, nie używamy plastikowych wypełniaczy w paczkach ani folii stretch, zamawiamy produkty marek, które bazują na zasadzie pre-orderów - czyli produkują ograniczoną ilość towarów (wykluczając w ten sposób bezsensowną nadprodukcję), a także wybieramy rzeczy certyfikowane, etyczne, bezpieczne dla środowiska i konsumenta.

W naszym asortymencie znajdziecie wyselekcjonowane propozycje - wybierając perełki z nowych kolekcji kierujemy się praktycznością, naszymi prywatnymi doświadczeniami i gustem. Staramy się wybierać ponadczasowe wzory i produkty, które posłużą Wam dłużej niż jeden sezon lub z powodzeniem znajdą nowych właścicieli. Wierzymy, że dzięki temu nie wprowadzamy w obieg niepotrzebnych nikomu przedmiotów, które zaśmiecają otoczenie.

Zależy nam na estetycznym pakowaniu Waszych zamówień. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze wrażenie i przyjemność z otrzymania ślicznego pakunku, jest niezwykle ważna dla konsumenta, jednak zamawiając w naszym sklepie, nie znajdziecie zbyt wielu dodatkowych upiększaczy w paczkach, może trafić się Wam zamówienie zapakowane w karton "second hand", w którym otrzymaliśmy dostawę. Także wypełnienie zabezpieczające towar w paczce może być z odzysku. Nie gniewajcie się! Robimy to dla naszego wspólnego dobra! Gwarantujemy, że jakość oferowanych przez nas rzeczy na pewno zrekompensuje minimalistyczny wygląd opakowania :)

Materiały, które zamawiamy - takie jak karty podziękowań, taśma klejąca, bibuła, a nawet wegańskie żelki (które dorzucamy czasem do zamówień) posiadają certyfikaty zrównoważonej produkcji, a my gwarantujemy Wam, że używamy ich z rozsądkiem, tak aby nic się nie marnowało!

W naszym magazynie dbamy o minimalne zużycie energii i segregujemy wszystkie odpady.

Mamy świadomość, że prowadzenie sklepu wiąże się z wprowadzaniem w obieg nowych towarów, dlatego zachęcamy Was do przemyślanych zakupów! Zawsze szczerze doradzimy i pomożemy wybrać odpowiedni kosmetyk, trafiony prezent czy sprawdzone niezbędniki wyprawkowe, tak aby uniknąć konieczności zwracania produktów i tym samym generowania dodatkowego śladu węglowego (zmarnowane opakowania, przejazdy kurierów itp).