KONKURS Oûcollie x BÉBÉ

KONKURS dla małych projektantów 
Oûcollie x BÉBÉ
Zasady konkursu:
1. Wybierz odpowiednią bazę
Liczy się dobra zabawa! Zadaniem dziecka jest zaprojektowanie swojego własnego kołnierzyka. Odbierz szablony kołnierzyków w sklepie stacjonarnym bébé concept lub wydrukuj plik PDF DO POBRANIA

2. Kreatywność na pierwszym miejscu
Daj dziecku pełną swobodę w wyborze projektu. Jedyne utrudnienie to maximum 7 kolorów.

3. Nie zapomnij o imieniu
Poproś dziecko aby obok logo oûcollie napisało swoje imię.

4. Pokaż nam swój kołnierzyk
Kiedy dziecko skończy projektować, zrób zdjęcie i w formie instagramowego stories lub postu (oznacz @oucollie i @bebe.concept) pokaż go nam, a my z ogromną chęcią go opublikujemy.
Jeśli nie masz Instagramu, zdjęcie prześlij na adres: office@oucollie.com i kontakt@bebeconcept.pl

5. Kto może wziąć udział w konkursie?
W konkursie „Zaprojektuj swój kołnierzyk” mogą brać udział maluchy z całego świata, bez względu na to, czy mieszkają w Warszawie, Seulu czy Nowym Jorku, konkurs ten przeznaczony jest dla wszystkich dzieci w wieku 3-12 lat, które chętnie podejmą się takiego wyzwania.

6. Ile projektów może zrobić jeden uczestnik?
Dopóki Twoje dziecko chce, nie ma ograniczeń w projektowaniu! Wydrukujcie tyle szablonów ile chcecie i korzystajcie z dobrej zabawy.

Można zarejestrować maksymalnie 3 projekty konkursowe kołnierzyka - poproś dziecko o wybranie swoich najlepszych projektów.

7. Zakończenie konkursu
Projekt kołnierzyka należy przesłać nam w formie zdjęcia poprzez Instagram lub na adres e-mail office@oucollie.com / kontakt@bebeconcept.pl do 30 listopada 2023 r. W mailu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz dane kontaktowe jego opiekuna prawnego.

8. Ogłoszenie wyników
6.12.2023 w Mikołajki wybierzemy 2 zwycięskie projekty kołnierzyków, które trafią do wiosennej kolekcji marki oûcollie i zostaną wyprodukowane w limitowanej serii.
Wyniki ogłosimy na naszym profilu na instagramie.

UCZESTNICTWO W KONKURSIE OZNACZA ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE PROJEKTÓW KOŁNIERZYKÓW PRZEZ ORGANIZATORA W CELACH PROMOCYJNYCH I REKLAMOWYCH Z ZACHOWANIEM PRAW AUTORSKICH.

Powodzenia i dużo zabawy!
*Regulamin konkursu na stronie www.oucollie.com