Jaki wózek dla dziecka? Babyzen YOYO – kompaktowy wózek, który zmienia się wraz z dzieckiem

Wózki dziecięce to temat rzeka – wybór odpowiedniego modelu jest dla rodziców jak wybór samochodu. Kupując wózek dziecięcy, chcemy, aby nasz maluch już od pierwszych dni życia mógł podróżować bezpiecznie i wygodnie. Dobrze również, jakby wózek posłużył na dłużej – najlepiej do wieku przedszkolnego – i był na tyle ergonomiczny, żeby dostosowywał się do naszego stylu życia. Spacer po parku? Przejażdżka autobusem? Transport samochodem czy  podróż samolotem? Dla dobrego wózka dziecięcego nie powinno stanowić to problemu. Taki jest właśnie kultowy już Babyzen Yoyo – superkompaktowy, lekki, funkcjonalny i na długo.

W poniższym artykule przeczytasz:

 • dlaczego warto zainwestować w jeden wózek, który posłuży na lata
 • co wyróżnia lekkie i składane wózki dziecięce na tle innych
 • na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka dziecięcego
 • dlaczego kompaktowy wózek Babyzen YOYO zyskał miano kultowego i jest najbardziej widocznym wózkiem na lotniskach i w dużych miastach
 • jak przewozić wózki dziecięce podczas podróży samolotem
 • jakie akcesoria do wózka przydadzą się każdemu rodzicowi.

 

Jaki wózek wybrać? Lekki składany wózek na lata

Wyobraź sobie, że kupujesz wózek dla dziecka: najpierw gondolę (lub duży wózek 2w1), a potem miejską spacerówkę-parasolkę. To klasyczne rozwiązanie, które wydaje się być logiczne – maluszek z początku potrzebuje przecież bezpiecznej i wygodnej przestrzeni, do leżenia, a dopiero potem jest gotowy na wózek spacerowy. Każdy, kto jednak widział tradycyjny wózek z gondolą wie, jak toporne są to modele. Ciężko nimi operować na ciasnych, miejskich chodnikach lub w kawiarniach / sklepach i zajmują wiele miejsca w bagażniku, więc dla osób, które dużo przemieszczają się po mieście, często jeżdżą samochodem, lubią korzystać z miejskich przestrzeni takich jak restauracje, galerie, muzea czy dużo podróżują nie są zbyt funkcjonalne. A co ze spacerówką? Klasyczne spacerówki „parasolki” są co prawda lekkie, ale często mają słabą amortyzację i bywają niezbyt wytrzymałe.

A gdyby tak połączyć ze sobą lekkość i kompaktowość spacerówek podróżnych z bezpiecznym i solidnym szkieletem tradycyjnych wózków? Jak najbardziej – taki kompaktowy wózek posłuży nam na lata, a przy tym nie będzie stanowił problemu w  codziennych sytuacjach (kolejka na poczcie, spotkanie w kawiarni z przyjaciółką, kamienica z małą windą) i świetnie sprawdzi się w przypadku mniejszych czy większych podróży. Jest to sytuacja win-win. 

 

Jakie są zalety lekkiego składanego wózka? 

Mieszkasz w mieszkaniu z małą windą (lub bez windy), a w domu nie masz dużo miejsca na przechowywanie wózka - Babyzen Yoyo to wybór idealny. Zmieści się wszędzie, a w razie braku windy możesz wziąć dziecko na ramię, a wózek złożyć jedną ręką i zawiesić na drugim ramieniu jak torebkę.

Jeśli dużo przemieszczasz się samochodem lub komunikacją miejską – i potrzebujesz czegoś, co dostosuje się twojego stylu życia, a przy tym zapewni maluchowi bezpieczny i wygodny transport, postaw na lekki składany wózek.  Nie tylko z łatwością go podniesiesz (także w połogu - klasyczne wózki są zbyt ciężkie aby świeżo upieczona mama sama  je dźwigała podczas wkładania do bagażnika, czy np. Po schodach na stacji metra) i przeniesiesz, ale także zmieścisz do najmniejszego bagażnika, a także z łatwością wsiądziesz do tramwaju, znajdziesz miejsce w zatłoczonym autobusie, czy przejdziesz przez bramki na stacji metra. To jedna z przyczyn, dla których Babyzen Yoyo jest najpopularniejszym wyborem wśród rodziców z dużych miast, gdzie wszyscy korzystają z dobrodziejstw komunikacji miejskiej, lub przemieszczają się niewielkimi samochodami aby ułatwić sobie parkowanie.

Jeśli dużo podróżujesz - to idealny wybór dla osób, które kochają podróże zarówno samolotem jak i pociągiem. Wózek Babyzen Yoyo zmieści się w ciasnym przejściu między fotelami, a także w luku bagażowym. Można zabrać go ze sobą a pokład samolotu, co po 1. zabezpiecza przed odebraniem po locie poniszczonego wózka, a po 2. w dużym stopniu ułatwia podróż i poprawia komfort malucha na lotnisku.

Oprócz noworodka, masz pod opieką także starsze dziecko, które nadal potrzebuje Twojej uwagi i asysty podczas spacerów - Babyzen oferuje świetne rozwiązania dla mamy wielodzietnej. Istnieje opcja połączenia wózka z ramą Babyzen Yoyo Conncect, która umożliwia stworzenie podwójnego wózka w różnych konfiguracjach - dla bliźniąt (np. Dwie gondole, dwie spacerówki) lub dla dzieci z niewielką różnicą wieku gondola + spacerówka. Oprócz tego mamy opcję doczepienia bardzo wygodnego podnóżka z siedziskiem dla starszaka, które zapewni komfort i bezpieczeństwo starszemu rodzeństwu podczas spaceru, a nam da większe poczucie kontroli nad sytuacją.

 

Kompaktowy wózek na lata – dlaczego warto rozważyć inwestycję w jeden?

Wybór wózka zazwyczaj dzieli się na wybór gondoli i spacerówki. Wiele rodziców podczas całego wózkowego etapu korzysta z dwóch czy nawet trzech modeli, bo wybierają te, które mają krótki okres przydatności. A co, gdyby rozważyć inwestycję w jeden model, który posłuży nam na lata?

Takie są właśnie kompaktowe wózki Babyzen Yoyo– towarzyszą dziecku od momentu narodzin, by potem przeistoczyć się w komfortową i lekką spacerówkę, którą maluch będzie podróżował już na siedząco. Ważne jest to, że ich szkielet jest jeden, a wymienne są jedynie części „górne”, dzięki czemu nawet wózek z gondolą jest ultralekki i niezwykle łatwy w transporcie, a także jest to dużo tańsze rozwiązanie dla rodzica. Koszt kompletnego wózka Babyzen Yoyo (od gondoli noworodkowej po wersję ze spacerówką dla starszaka) jest mniej więcej dwukrotnie niższy niż koszt zakupu klasycznego wózka 2w1.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie składanego wózka?
Modeli wózków spacerowych jest ogromnie dużo. Wybór ten narasta często do niesamowitej rangi, bo wózek jest jedną z najdroższych rzeczy w wyprawce noworodka – to jasne, że chcemy dobrze wybrać. Podczas szukania dobrego wózka warto najpierw zadać sobie pytanie o to, w jaki sposób będziemy go użytkować i jakie „przeszkody” mogą na nas czekać. Weźmy pod uwagę to, czy wychodząc z domu musimy pokonać schody, czy podróżujemy komunikacją miejską lub czy bagażnik w naszym samochodzie ma odpowiedni rozmiar. A może mieszkamy w pobliżu rynku i codziennie stąpamy po kostce brukowej?
Jeśli interesuje nas składany wózek, najważniejszą cechą będzie dla nas waga wózka. Powinien być lekki, możliwie najlżejszy, aby bez trudu móc go podnieść i przenieść – to będzie istotne szczególnie dla mam, które nie zawsze będą mogły liczyć na pomoc w transporcie wózka.
To, co jest równie istotne to sposób składania wózka. Skomplikowane procedury nas nie interesują – nikt nie ma czasu ani możliwości główkować nad mechanizmem złożenia z maluchem na rękach. Idealna spacerówka powinna magicznie się składać za pomocą jednego kliknięcia.

Babyzen YOYO – idealny kompaktowy wózek

Przejdźmy już do głównego bohatera tego artykułu – do wózka Babyzen YOYO. Dlaczego to najbardziej widoczny wózek w europejskich miastach i na lotniskach? Jego fenomen polega przede wszystkim na wszechstronności – kupujesz jeden model, który służy dziecku na wszystkich wózkowych etapach: na początku jest typowym wózkiem z gondolą, a potem przeobraża się w lekką, przenośną spacerówkę. Niezależnie co z tym wózkiem zrobimy i jaką formę on przybierze, zawsze jest niezwykle funkcjonalny, poręczny i idealny w codzienności, a także podróży.

 

Babyzen YOYO jako wózek dla noworodka

Wózek Babyzen YOYO służy dziecku już od narodzin. To pierwszy sposób na jego wykorzystanie – jako klasyczny wózek z gondolą. W przeciwieństwie do innych wózków, Babyzen YOYO nawet w tej wersji cechuje niezwykła lekkość i poręczność; to wciąż banalny w transporcie wózek, który zmieści się wszędzie.

Element pierwszy: rama wózka

Rama wózka, wspólna dla wszystkich wariantów, waży jedynie 6.1 kg – to waga, którą bez problemu podniesie nawet kobieta po porodzie. Największym plusem ramy Babyzen jest jednak jej składanie: proste i niezwykle szybkie. Co więcej, rama wózka składa się do wymiarów bagażu podręcznego, a dzięki doczepionemu paskowi na ramię bardzo wygodnie się ją przenosi - niczym torebkę. Babyzen zmieści się więc nie tylko do najmniejszego bagażnika samochodowego, ale i do samolotu.

Element drugi: gondola do wózka

Gondola do wózka kojarzy ci się z ciężkim i topornym gniazdem? W takim razie czeka cię miłe zaskoczenie – gondola Babyzen waży 3.4 kg i bez problemu udźwignie ją każdy. Jej lekkość idzie w parze z bezpieczeństwem i świetną jakością, bo gondola jest głęboka, dobrze zabudowana, komfortowo otula maluszka, a także jest wyposażona w wentylowany daszek i nie odstaje od innych tego typu produktów popularnych firm. Jej mocowanie na stelażu jest równie proste co składanie samego wózka – wystarczy położyć gondolę na ramie i przymocować ją jednym kliknięciem. Proste, prawda?

Babyzen jako składany wózek dla noworodków

Jeśli szczególnie zależy ci na tym, aby wózek dla dziecka był poręczny i ultrakompaktowy, postaw na wózek Babyzen w wersji z zestawem dla noworodków. To rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą złożyć wózek w całości, bez potrzeby odczepiania żadnych elementów.

YOYO z zestawem dla noworodków to świetna alternatywa dla tradycyjnej gondoli, która wciąż dba o bezpieczeństwo dziecka: maluszek leży na płasko w komfortowym gniazdku, a pięciopunktowe pasy zapewniają mu stabilność. Największą zaletą tej wersji Babyzen jest jednak magiczne składanie tego wózka – wystarczy jedna ręka i kilka sekund, aby cały wózek złożył się do pojedynczego elementu o niewielkich wymiarach bez konieczności demontażu żadnej części przed złożeniem. To idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy dużo przemieszczają się po mieście i potrzebują wózka, który dostosuje się do niemalże każdych warunków. Z wózkiem Babyzen i zestawem dla noworodków wygodnie wsiądziesz do autobusu, pociągu czy samolotu: wystarczy wziąć maluszka na ręce, drugą ręką w mgnieniu oka złożyć wózek, podnieść go i swobodnie wejść do każdego pomieszczenia, pokonać schody, wsiąść do taksówki czy zapakować wózek do auta.

 

Spacerówka YOYO – wózek do zadań specjalnych

Przychodzi czas, w którym gondola czy zestaw noworodkowy przestaje wystarczać, bo maluszek urósł i pragnie odkrywać świat na siedząco. Na szczęście masz Babyzen YOYO i nie musisz martwić się zakupem całkiem nowego wózka – wystarczy dopasować zestaw kolorystyczny, by wózek YOYO przekształcił się w kompaktową i lekką spacerówkę.

Skupmy się chwilę na samych spacerówkach. Jest ich od groma na rynku: są spacerówki kubełkowe, tradycyjne spacerówki, spacerówki terenowe czy spacerówki podróżne. Każda sprawdzi się w innych sytuacjach, jednak ich założenie jest wspólne dla każdego modelu: dziecko ma wygodnie i stabilnie siedzieć.

Od kiedy dziecko może jeździć w spacerówce? Przyjęło się założenie, że od szóstego miesiąca – wtedy większość dzieci opanowuje sztukę samodzielnego siedzenia albo stabilnego siedzenia z podparciem. W praktyce wygląda to jednak trochę inaczej i uzależnione jest od rodzaju spacerówki. Są rodzice, którzy wykorzystują spacerówki rozkładane na płasko i w ten sposób przewożą już 4. miesięczne dzieci, które wyrosły z gondoli. Inna perspektywa: niektóre gondole są tak obszerne, że pomieszczą nawet siedmiomiesięcznego bobasa, a jeżeli dodatkowo lubi on leżeć i dobrze czuje się w gondoli, jeżdżenie w spacerówce zostaje naturalnie odroczone w czasie.

Spacerówka YOYO czerpie inspirację z każdego typu spacerówek i została stworzona tak, aby spełniać oczekiwania rodziców. Po pierwsze, jest to nadal ten sam wózek, który towarzyszy dziecku od pierwszych chwil – a więc dokupujemy jedynie zestaw kolorystyczny (a do wyboru mamy przepiękne i estetyczne barwy), który składa się na siedzisko i budkę. Po drugie, spacerówka YOYO jest wygodna jak tradycyjne i większe spacerówki, ale jednocześnie ma wszystkie zalety spacerówek podróżnych. Wreszcie, po trzecie, ten wózek zabierzesz ze sobą wszędzie. Waży tyle co nic i zajmuje nie więcej miejsca niż damska torebka. Samochód? Metro? Kawiarnia? Samolot? Nie ma problemu – łap malucha pod pachę, zarzuć wózek na ramię i podróżuj wszędzie, gdzie masz ochotę.

Pakiet kolorystyczny do spacerówki Babyzen YOYO

Co cechuje spacerówkę od Babyzen?

 • Spacerówka zawiera pięciopunktowe pasy, które dbają o bezpieczeństwo dziecka.
 • Spacerówkę łatwo złożysz jedną ręką do wymiarów bagażu podręcznego (w większości liniach lotniczych). Zmieści się ona do wszędzie.
 • Spacerówka YOYO jest niesamowicie lekka – waży nieco ponad 6 kg, dzięki czemu nie stanowi problemu w transporcie nawet z maluchem na rękach.
 • Do wózka spacerowego YOYO dołączony jest pasek, dzięki któremu wygodnie zawiesisz spacerówkę na ramieniu jak torbę.
 • Spacerówka YOYO posłuży dziecku aż do 22 kg.
 • Tkanina spacerówki i budki jest wodoodporna i posiada ochronę Anti-UV (UPF 50+).
 • Choć oparcie nie rozkłada się na płasko, ma wielostopniową regulację, która zapewnia dziecku wygodę także podczas drzemek w pozycji prawie leżącej.
 • Do wózka Babyzen YOYO możesz dokupić wiele akcesoriów, które ułatwią podróż w każdych możliwych warunkach (o nich jeszcze wspomnimy).
 • Spacerówka YOYO jest niezwykle zwrotna – możesz swobodnie prowadzić ją jedną ręką.

Jeśli więc zastanawiasz się, jaka spacerówka do samolotu będzie najodpowiedniejsza, a jaka sprawdzi się na co dzień, odpowiedź jest jedna: Babyzen YOYO. Dzięki temu, że ten wózek spacerowy jest wielofunkcyjny, bez problemu wykorzystasz go w każdej sytuacji. Będzie idealnym wózkiem dla rocznego dziecka, dla dwulatka lub nawet trzylatka: zwłaszcza podczas długich spacerów. Poza tym – i to też trzeba dodać – YOYO jest po prostu wyjątkowo estetyczny.

Wózki podróżne do samolotu – na co trzeba zwrócić uwagę?

Spacerówka YOYO jest stworzona do podróży, także – a może i przede wszystkim – tych podniebnych. Przy zakupie podróżnego wózka musimy jednak wziąć pod uwagę kilka czynników, które ułatwią nam podróże samolotem. To między innymi: standardy większości linii lotniczych, standardy bezpieczeństwa i zasady przewożenia wózków dziecięcych

Zasady przewożenia wózków dziecięcych w samolocie

Większość linii lotniczych oferuje rodzicom możliwość transportu wózka dziecięcego. Niektóre modele – zwłaszcza te ponadgabarytowe – należy nadać podczas nadawania bagażu, ale minusem tego rozwiązania jest brak wózka dla dziecka podczas dalszego czasu na lotnisku. Koniec końców zostajemy bez wózka, za to z torbami podręcznymi i dzieckiem na rękach. Ciężko to sobie wyobrazić, prawda? Niewiele ma to wspólnego z wygodnym podróżowaniem.

Jeśli wózek spacerowy jest składany, linie lotnicze umożliwiają korzystanie z niego aż do momentu wejścia na pokład – wtedy oddajemy nasz wózek załodze, ale nie zawsze dostajemy go tuż po lądowaniu. W takiej sytuacji często się zdarza, że wózki są wydawane dopiero na lotnisku, w miejscu odbioru bagażu ponadgabarytowego. Również: nie do końca o to nam chodzi.

I tu pojawia się spacerówka YOYO – wózek, który składa się do rozmiarów bagażu podręcznego. Podjedziesz nim pod sam samolot, gdzie złożysz wózek i, niczym torbę, weźmiesz ze sobą na pokład. Po lądowaniu natomiast rozłożysz go i komfortowo przewieziesz malucha. To się nazywa wygodne podróżowanie z dzieckiem.

Uwaga: Mimo że wózek Babyzen YOYO składa się do wymiarów bagażu podręcznego, przed wylotem sprawdź dokładne wymiary bagażów podręcznych, jakie zatwierdza dana linia lotnicza – dane te mogą się odrobinę różnić.

 

Akcesoria do wózków

Czym byłby wózek dziecięcy bez dopasowanych i ułatwiających życie akcesoriów? To, co oferują producenci wózka Babyzen jest przemyślaną wizją, która czyni ich dzieło funkcjonalnym i wszechstronnym. Serio, stworzyli nawet narty do wózka.

Doczepiane narty do wózka Babyzen YOYO

Zacznijmy od tych nart, bo to prawdziwy hit. Dzięki nartom doczepianym do przednich kół wózek będzie bezpiecznie i swobodnie sunął po śniegu niczym narciarz na stoku. Przemieszczanie się po zaśnieżonych parkach czy śliskich chodnikach stanie się proste i przyjemne. Można je wpiąć na przednie koła jednym kliknięciem bez konieczności wyjmowania dziecka z wózka. Koniec z niewygodnym prowadzeniem wózka po zaśnieżonym terenie i kołami, które zapadają się w głąb śniegu. Te narty to też must-have dla mieszkańców gór lub miłośników zimowych sportów, dla których maluch w wózku nie jest żadną przeszkodą. Warto dodać, że wózek z doczepionymi nartami wciąż pozostaje kompaktowy – nie trzeba ich nawet odczepiać, żeby jednym ruchem złożyć lub rozłożyć wózek.

 

Rama do łączenia wózków

Teraz coś, co pokochają rodzice bliźniąt lub dzieci o niewielkiej różnicy wieku – rama do łączenia wózków Babyzen YOYO Connect.

Dzięki tej ramie, za pomocą jednego kliknięcia, otrzymujemy funkcjonalny i wygodny podwójny wózek dla dwojga dzieci. Rama ma kilka konfiguracji i można stosować ją następująco:

 • dwie gondole
 • dwie spacerówki
 • gondola + spacerówka (w przypadku małej różnicy wieku pomiędzy dziećmi).

Dzięki temu jeśli nasz starszak nadal korzysta z wózka, a my spodziewamy się kolejnego dziecka, możemy dokupić tylko ramę łączącą, zamiast drugiego wózka.

Spaceruj tak, jak chcesz i korzystaj z tej ramy, kiedy będzie to potrzebne. Odbierasz z maluszkiem starszaka ze żłobka? Ramę wystarczy złożyć i zawiesić z tyłu wózka jak plecak, a rozłożyć dopiero, kiedy będzie to konieczne.

Warto dodać, że podwójny wózek YOYO to wciąż ultralekki i bardzo zwrotny model – nawet w tej konfiguracji pozostaje niezwykle łatwy w prowadzeniu, radzi sobie z wąskimi uliczkami, krawężnikami i miejską przestrzenią. Zapewnia również dzieciom stabilność i bezpieczeństwo, a system składania jest ten sam, co w przypadku pojedynczego wózka YOYO – banalny i szybki. Podróż samolotem? Bez obaw: ten wózek jest przyjmowany jako bagaż podręczny.

 

Dostawka dla starszaka

Jeśli już jesteśmy w temacie posiadania dwójki dzieci, wyobraźmy sobie taką sytuację: Spacerujesz z maluchem w wózku, a obok ciebie wesoło drepcze starszak. Jest miło i przyjemnie, aż w pewnym momencie twój kilkulatek daje za wygraną: nóżki bolą, spacer się znudził i perspektywa przejścia kolejnych metrów staje się praktycznie niemożliwa. Nie możesz wziąć dziecka na ręce, bo przecież wózek sam się nie poprowadzi. Co robisz? Panujesz nad sytuacją – sadzasz starszaka na wygodnej dostawce i kontynuujesz spacer.

Dostawka dla starszaka to must-have w takich sytuacjach. Dzieci nie zawsze są chętne do współpracy podczas dłuższych spacerów lub po prostu zazdroszczą młodszemu rodzeństwu, które beztrosko leży w wózeczku, a komfortowe siedzisko zapewnia im odpoczynek bez potrzeby zatrzymywania się co parę kroków. Dla nich to także frajda – mogą siedzieć lub stać na bezpiecznym siodełku, podczas gdy mama prowadzi wózek.

Mocowanie dostawki jest równie proste co innych akcesoriów do wózka Babyzen. Zamocujesz ją jedną ręką i jednym kliknięciem, a gdy już nie będzie potrzebna, łatwo przechowasz ją w wygodnej pozycji. I znowu – sytuacja win-win.

Torba do wózka Babyzen YOYO – komfortowe zakupy z dzieckiem

Dzięki tej torbie możesz zaszaleć w warzywniaku lub w markecie bez obawy o to, jakim cudem doniesiesz zakupy do domu. Nie dość, że torba mocowana jest do wózka, to została wyposażona w koło – sprawia to, że jest niezwykle wytrzymała i pomieści nawet dziesięciokilowe zakupy nie przechylając i destabilizując wózka.

Nie myśl, że prowadzenie wózka z doczepioną torbą będzie ciężkie – YOYO pozostaje wciąż zwrotny i ultralekki. Koniec z wycieńczającymi powrotami z zakupów.

Adaptery do fotelika samochodowego

Chcesz zamocować fotelik samochodowy na stelażu wózka Babyzen? Nie ma problemu – wystarczy z łatwością zamocować fotelik na wózku YOYO i bezpiecznie przetransportować noworodka do domu, do lekarza czy do sklepu.

Adaptery są kompatybilne z fotelikami:

 • BeSafe iZi Go Modular X1
 • Cybex Cloud Z
 • Cybex Aton Q
 • Bebe Comfort/Maxi Cosi Pebble Pro

Plecak na wózek Babyzen YOYO

Ten plecak to niezbędnik każdej podróżującej rodziny. Po złożeniu wózka Babyzen, włóż go do lekkiego plecaka i noś na ramieniu, na plecach lub przechowaj w wybranym miejscu. Możesz też przymocować plecak specjalnym paskiem do walizki, dzięki czemu wygodnie przetransportujesz wózek bez potrzeby dźwigania. Do pociągu, do samolotu, do auta czy nawet na pokład statku – wózek YOYO zabierzesz w każde miejsce.

Parasol do wózka

Daszek nie zawsze daje radę – wie to chyba każdy posiadacz wózka dziecięcego. Chroń maluszka przed promieniami słonecznymi dzięki parasolowi do wózka Babyzen, który podaruje dodatkowy cień i ochronę SPF 50+.

Rękawiczki mufki do wózka Babyzen

A teraz coś dla rodziców, którym marzną dłonie podczas spacerów. Rękawiczki nie zawsze są funkcjonalne, bo uniemożliwiają szybkie odebranie telefonu, odpisanie na wiadomość czy wygodne złapanie maluszka. Dzięki tym mufkom – które mocowane są do kierownicy wózka – rodzice ogrzeją swoje dłonie, a w razie potrzeby w mgnieniu oka wyciągną z nich ręce. To zimowy niezbędnik, który sprawia, że spacery są jeszcze przyjemniejsze.

Uchwyt na kubek

Spacer z kawą na wynos jest przyjemny i uwielbiany przez większość mam. Z dziećmi sytuacje bywają jednak nieprzewidywalne, a my zostajemy z kubkiem w ręku, którego nie mamy gdzie odłożyć – właśnie podczas takich momentów zbawienny będzie uchwyt na kubek. Ale i nie tylko: postawisz tam każdy napój czy butelkę z płynem, które chcesz mieć pod ręką. Uchwyt możesz przymocować także na ramie bliżej dziecka. Dzięki temu maluch siedzący w spacerówce z łatwością sięgnie samodzielnie po swój bionik z wodą.

Podnóżek do spacerówki

Wózek spacerowy YOYO świetnie dopełni podnóżek dla dziecka. Gwarantuje on jeszcze wygodniejsze podróżowanie i komfort dla malucha - szczególnie podczas drzemki, a dzięki regulacji położenia dopasujesz go do indywidualnych potrzeb, tak aby dziecku nie zwisały nóżki. Jego mocowanie na wózku jest błyskawiczne, a sam pojazd składa się bez problemu z zamocowanym podnóżkiem.

Osłona przeciwdeszczowa

Czy to do gondoli czy do spacerówki – osłona przeciwdeszczowa sprawdzi się w każdej konfiguracji wózka YOYO. To niezwykle przydatna rzecz, którą zawsze warto trzymać w tylnej kieszeni wózka. W razie niepogody chroni dziecko przed deszczem lub śniegiem.

Moskitiera do wózka

Wózek YOYO możesz wyposażyć również w moskitierę: do gondoli, do zestawu noworodkowego lub do spacerówki. Dzięki niej spacery po lesie czy parku będą komfortowe i bezpieczne, bo moskitiera chroni malucha przed wszelkimi owadami, a przy tym zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

A więc jaki wózek dla dziecka wybrać? My polecamy właśnie Babyzen YOYO – bo inwestując w jeden model, otrzymujemy i wózek dla noworodka, i spacerówkę dla starszaka, a także wózek, który posłuży w kolejnych wyprawkach. Jeśli mieszkasz w mieście, często pokonujesz schody, progi, lubisz spotykać się z koleżankami w kawiarniach, masz mało miejsca, czy lubisz podróżować z maluchem – wózek YOYO będzie idealny. Jego lekkość zachwyca, a proste składanie do niewielkich rozmiarów doceni każdy podróżujący rodzic. Z tym wózkiem nie ma dla was ograniczeń – zabierz malucha do restauracji, do sklepu, do autobusu czy na drugi koniec świata.
Powrót do blogu